Široké spektrum odborných článkov a prezentácie spoločností, odborníkov pôsobiacich v oblasti stavebníctva, dopravy, strojárstva, ťažby surovín a environmentálnych technológií vo všetkých odvetviach priemyselnej výroby.

Spoločnosť MaS Technik s.r.o.


Tak ako v predchádzajúcich rokoch, tak aj v aktuálnom období sa snaží naša spoločnosť vyhovieť požiadavkám stálych, ale aj nových zákazníkov pre ich plnú spokojnosť. Počas posledných rokov sme na trhu stavebných strojov a mechanizácie sme dosiahli slušné postavenie aj vďaka týmto prioritám. Spoločnosť MaS Technik, ponúka široké spektrum komplexných služieb a produktov vrátane nájmov strojov pre stavebníctvo a vysokozdvižných vozíkov pre manipuláciu s materiálmi. 


Na výber poskytujeme ekonomické riešenia s vynikajúcim pomerom cena/kvalita. Pre náročných zákazníkov ponúkame špičkové stroje značky Takeuchi. Z kategórie strojov „economic solution“ spomenieme značku Sunward – kompaktné rýpadlá a šmykom riadené nakladače. Stroje SUNWARD sa veľmi dobre etablovali v Európe, o čom svedčí aj nové centrum v Belgicku otvorené v roku 2015, ktoré zabezpečuje pre nás dealerov promptné riešenie dodávok strojov samotných ako i náhradných dielov. 


Stavebné stroje SUNWARD

Chceli by sme priblížiť čitateľom vybrané modely strojov Sunward. 

Sunward SWE 20B , 25FU, 40UB , 70B alebo  150F, ktoré sú vynikajúce a konkurencie schopné hlavne pomerom cena/výkon vo svojich triedach. Všetky tieto modely sa v dajú vidieť , zakúpiť, prenajať na našej centrále v Žiline a v krátkom čase aj na našej pobočke v Bratislave na ulici Pestovateľská 10.


Mini báger SWE 20B


Mini báger SWE 25FU


Mini SWE 40UB


Midi SWE 70B


Midi SWE 150FAktuálne informácie o našich produktoch a servise nájdete na našich webových stránkach:

www.mastechnik.sk

www.bagretakeuchi.sk

www.najazdy.sk

www.gumovepasy.sk

www.pozicovnastrojov.sk

www.sunward.sk

Fotogaléria k článku