Široké spektrum odborných článkov a prezentácie spoločností, odborníkov pôsobiacich v oblasti stavebníctva, dopravy, strojárstva, ťažby surovín a environmentálnych technológií vo všetkých odvetviach priemyselnej výroby.

Spoločnosť MaS Rental, s. r. o.


Naša spoločnosť ponúka široké spektrum komplexných služieb a produktov vrátane predaja a prenájmu strojov pre stavebníctvo ako minibagre, bagre, šmykom riadené nakladače, vibračné valce, malú vibračnú techniku a vysokozdvižné  vozíky na manipuláciu s materiálmi.

Na výber v segmente rýpadiel poskytujeme ekonomické riešenia s vynikajúcim pomerom cena/kvalita, a to stroje zn. Sunward. Pre náročných zákazníkov ponúkame špičkové stroje značky Takeuchi.

Stavebné stroje Takeuchi

Značka Takeuchi je založená na myšlienke vyrábať trvanlivé, ľahko ovládateľné a pohodlné stroje, ktoré vás nesklamú ani v najťažších podmienkach.
Robustná konštrukcia z kvalitných materiálov zaručujú dlhodobú životnosť. Takeuchi bol prvým hydraulickým minibagrom vyrobeným na svete. Bohatá história firmy a dlhoročná tradícia výroby minibagrov a pásových nakladačov vám dávajú istotu spoľahlivého partnera pre servis vášho pracovného stroja do budúcnosti.

Chceli by sme  priblížiť čitateľom vybrané modely strojov Takeuchi,a to modely TB216, TB225, TB240, TB290 a TB2150. Všetky tieto modely sa  dajú vidieť , zakúpiť, prenajať v našej centrále v Žiline, prípadne bližšie info vám radi poskytneme aj v našej pobočke v Bratislave na  Pestovateľskej ulici   10.


Aktuálne informácie o našich produktoch a servise nájdete na:

www.mastechnik.sk

www.bagretakeuchi.sk 

www.najazdy.sk

www.gumovepasy.sk

www.pozicovnastrojov.sk

www.sunward.sk

Fotogaléria k článku