Široké spektrum odborných článkov a prezentácie spoločností, odborníkov pôsobiacich v oblasti stavebníctva, dopravy, strojárstva, ťažby surovín a environmentálnych technológií vo všetkých odvetviach priemyselnej výroby.

DOPRAVOU S NAMI vyťažíte, zožnete a postavíte MAXIMUM


Spoločnosť NOSRETI, a. s., má už niekoľko desiatok rokov pevné postavenie na trhu nadrozmernej prepravy. Ide o rýdzo českú firmu riadne si plniacu všetky povinnosti k svojim obchodným partnerom, zamestnancom aj inštitúciám.

SPECIALTRANSPORT, ako je tiež spoločnosť známa, sa stal jedným z popredných európskych dopravcov. A to nielen vďaka rozsiahlemu vozovému parku, ale aj vďaka viac ako 60 rokom skúseností, vývoja a rastu spoločnosti. Spolu s ďalšími subjektmi vo vlastníctve spoločného majiteľa tvoria silnú a dynamicky sa rozvíjajúci skupinu NOSRETI Group, ktorá má rozmanité portfólio činností od realít, bielej techniky a gastrovybavenia až po rodinné vinárstvo.

Máme vlastné trasovacie oddelenie a mostového inžiniera

Medzi hlavné prednosti NOSRETI, a. s., patrí vlastné trasovacie oddelenie schopné vyhľadať najvhodnejšie trasu a určiť optimálny spôsob uloženia nákladu. Toto oddelenie koordinuje všetky asistenčné činnosti a je pripravené riešiť legislatívne kroky potrebné na získanie všetkých povolení a rozhodnutí. Máme vlastného autorizovaného mostného inžiniera, ktorý posudzuje stav všetkých mostov na trase. Je to profesionál, ktorého výpočty aj posudky vychádzajú z moderných postupov a technológií.
Modernú prepravnú techniku pri realizácii transportov sprevádzajú vlastné sprievodné vozidlá. Tie sú plne vybavené komunikačnou aj meracou technikou a ďalšími pomôckami. Sú riadené odborne vyškoleným tímom sprievodných technikov, ktorí zaistia hladký priebeh transportu.

Investovali sme 50 miliónov Sk do novej techniky
NOSRETI, a. s., disponuje súpravami, ktoré sa vymykajú bežným štandardom ťažkej a nadrozmernej dopravy. Práve vďaka našej technike tak získavame náskok pred konkurenciou a posúvame naše hranice. Spoločnosť kúpila v posledných mesiacoch niekoľko typov špeciálnej nízkoložnej techniky v hodnote bezmála 50 mil. Kč. Táto technika umožňuje vďaka moderným technológiám naložiť náklady s najvyššou hmotnosťou a prepravovať ich v minimálnych ložných výškach.

Pre našich zákazníkov robíme maximum
Medzi našich významných a vážených zákazníkov patria subjekty z oblasti baníctva, poľnohospodárstva, ale aj stavebníctva a nie je dôvod, aby ste sa k nim nepridali aj vy

Úplnou samozrejmosťou je pre nás prevoz najrôznejších strojov a mechanizmov pri využití unikátnych vlastností našej výnimočnej techniky. Pohodlné nakladanie nabehnutím po prikladacích rampách alebo voľným nabehnutím na odložené hlbinné lôžka, bezpečné, ale zároveň šetrné upevnenie nákladu, adekvátne poistenie podľa ceny transportovaného zariadenia a zabezpečenie všetkých potrebných legislatívnych formalít, to všetko sú služby, ktoré zákazníkom ponúkame.

Drvičky, triediče, dampery, bagre, nakladače, podbíjačky, žeriavy, finišery, dozéry, traktory, kombajny, rozmetadlá, melioračné stroje, vyorávače, to všetko vieme dopraviť po celej Európe.

Neváhajte nás kontaktovať. Radi s vami preberieme vaše prepravné potreby, predstavíme vám našu techniku aj ponúkané služby. Viac informácií nájdete na našom webe www.nosreti.cz.

Ing. Aleš Havlásek, riaditeľ spoločnosti NOSRETI, a. s.