ENVIROMENTÁLNE TECHNOLÓGIE – nové stroje a zariadenia. RECYKLÁCIA – triedenie a úprava odpadov. OBNOVITEĽNÉ ZDROJE ENERGIE – energetická a materiálová efektívnosť.

Slnko, voda, malta, dovolenka, ale i práca


Aktívna polovica roka je za nami a uplynula akosi veľmi rýchlo, aj vďaka početným odborným podujatiam a prezentáciám novej techniky v spoločnostiach. Bola predstavená ponuka mechanizácie navšetky stavebné práce v produkcii a realizácii starých i nových projektov.

Významnú úlohu v mechanizačnom portfóliu každej firmy zastáva manipulačná technika, bez ktorej by nebol možný ani jednoduchý presun materiálov a iných bremien. Dennodenne používaná na staveniskách, v rôznych prevádzkach výrobných spoločností, ako aj pri údržbe voľne neprístupných miest či v segmente odpadového hospodárstva.

Nový magazín venuje pozornosť práve tejto technike, možnosti výberu vhodného pomocníka na priblíženie, presunutie, zdvihnutie čohokoľvek. Predstavujeme vám pestrý prehľad mobilných, teleskopických a žeriavových manipulátorov, ktoré nám poskytli firmy etablované na trhu, s bohatými skúsenosťami, ktoré sú pripravené vyhovieť vašim požiadavkám. 

Letné horúčavy prišli skôr ako samotné leto, milovníkov teplého počasia popohnali k dovŕšeniu pracovných cieľov a, ak to bolo možné, už vyrazili za zaslúženým oddychom. 

Vieme však, že v pracovnom tempe a teréne stále zostáva veľa majstrov a strojníkov, ktorí technike asistujú. Stavebná výroba sa rozbehla na viacerých miestach súčasne, a tak sa budeme ďalej snažiť publikovať aktuálne zábery pohybu vašich strojov na našom YouTube kanáli STROJE A MECHANIZÁCIA TV