Široké spektrum odborných článkov a prezentácie spoločností, odborníkov pôsobiacich v oblasti stavebníctva, dopravy, strojárstva, ťažby surovín a environmentálnych technológií vo všetkých odvetviach priemyselnej výroby.

Robustnosť a mobilita


Zariadenie servisných vozidiel pre extrémne požiadavky

Regálový systém vo vozidle zefektívni prácu každého profesionála, ktorý potrebuje prepravovať náradie, materiál a súčiastky na rôzne miesta svojej práce. Vďaka SORTIMO máte z  vozidla praktickú pojazdnú dielňu, ktorá prinesie do vášho úžitkového vozidla poriadok, zníži čas strávený hľadaním a myslí na vašu bezpečnosť. Všetky regálové systémy SORTIMO sú pri vývoji pravidelne podrobované crash testom a vystavované čelnému nárazu do skúšobnej steny. Ak podnikáte v stavebníctve či servisujete ťažké stavebné a mechanizačné stroje, potrebujete pri svojej ťažkej práci používať extrémne odolné zariadenia. Na tento účel vyvinulo SORTIMO extrémne odolné SORTIMO HD.

Sortimo HD znamená „Heavy Duty“ a je to ideálny regálový systém, ak vyžadujete extrémnu odolnosť a vysokokvalitné zariadenie pojazdnej dielne. Je odolný proti poškriabaniu, nárazom, odolný proti korózii a kyselinám, alkalickým roztokom, benzínom a iným chemickým látkam v dôsledku veľkého podielu materiálov vystužených sklenými vláknami. Policové regály a zásuvky Sortimo HD sú predurčené na zaťaženia do 120 kg. Špecifické príslušenstvo a množstvo detailov Sortimo HD robia zo  systému regálov jedinečný produkt. 

TECHNIA, spol s r. o., výhradné autorizované stredisko SORTIMO, zariadilo počas svojej 25-ročnej existencie vyše 5 000 vozidiel. Je jednoznačným lídrom na slovenskom trhuv poskytovaní systémov inteligentnej mobility.

www.sortimo.sk