Široké spektrum odborných článkov a prezentácie spoločností, odborníkov pôsobiacich v oblasti stavebníctva, dopravy, strojárstva, ťažby surovín a environmentálnych technológií vo všetkých odvetviach priemyselnej výroby.

EXPO Lesný lom 2018

16.01.2018 Magazín 06 / 17

Po dlhých 16 rokoch sa EXPO, medzinárodný demonštračný veľtrh strojov a zariadení pre ťažobný priemysel, úpravnícky priemysel a stavebníctvo, vracia do Lesného lomu v Brne-Líšni, ktorého majiteľom je spoločnosť Kalcit, s. r. o. Už 12. ročník sa uskutoční 19. až 21. júna 2018, po dvojročnom intervale, tak ako sú vystavovatelia aj návštevníci zvyknutí.

Lesný lom leží približne 1 km severovýchodne od severného okraja sídliska v mestskej časti Brno-Líšeň. Ide o etážový kameňolom, kde sa ťažia tmavosivé až čiernosivé vápence macošského a líšenského súvrstvia.

Prístup do lomu je po 700 m dlhej asfaltovej komunikácii odbočujúcej vpravo z cesty č. 373 Brno-Ochoz, asi 80 m za hotelom Veľká Klajdovka.

Hoci do začiatku veľtrhu zostáva viac ako 6 mesiacov, už teraz je v kancelárii Ťažobnej únie, usporiadateľa veľtrhu, veľmi rušno. Enormný záujem z radov vystavovateľov a množstvo podaných prihlášok do konca roku 2017 naznačuje, že EXPO Lesný lom bude mimoriadne zaujímavým ročníkom. Je veľmi pravdepodobné, že veľtrh bude po dlhšom čase hneď na niekoľkých etážach.

Buďte aj vy súčasťou veľtrhu EXPO Lesný lom!

Ak do vášho portfólia patrí technika a prostriedky prípravy rúbaniny; ťažobná, nakladacia a prepravná technika, stroje a zariadenia na spracovanie nerastných surovín, stroje a zariadenia na recykláciu stavebných materiálov, zariadenia pre ekologickú prevádzku ťažobných závodov, náhradné diely a doplnky, servisná a sprievodná činnosť, nákladné vozidlá, vozidlá na špeciálne účely, terénne vozidlá, projekčné práce a poradenská činnosť, potom je veľtrh určený práve vám!

Neotáľajte a prihláste sa už teraz. Uzávierka prihlášok je 1. 3. 2018. Na webových stránkach veľtrhu www.expolesnilom.cz nájdete všetky potrebné informácie, vrátane prihlášky a podrobných podmienok. Môžete tiež kontaktovať priamo p. Šárku Koníčkovú (+420 602 226 305, konickova@tezebni-unie.cz), ktorá vám poskytne potrebné informácie a v prípade záujmu vám tiež spracuje kalkuláciu na mieru. Každý vystavovateľ dostane až 500 ks voľných vstupeniek pre svojich zákazníkov a získa zápis do katalógu vystavovateľov vr. Loga ZADARMO.

Veríme, že opäť pribudnú živé ukážky strojov, ktoré sú tou najlepšou vizitkou pre vystavovateľov a súčasne najväčším lákadlom pre návštevníkov. Minulý ročník veľtrhu navštívilo viac ako 10 000 návštevníkov a svoje portfólio predstavilo 121 vystavovateľov – predovšetkým z Českej a zo Slovenskej republiky, ale aj z Rakúska, Nemecka, Francúzska, Poľska a Holandska.

Tešíme sa na vás, dovidenia na veľtrhu EXPO Lesný lom 2018! 

www.expolesnilom.cz

Fotogaléria k článku